
Самокат трюковий LipSlide Clash чорний
- В наявності
- Код: 5-SCO-96-24
1 584 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трюковий самокат LipSlide Clash — це легкий і зручний самокат для новачків, які хочуть спробувати себе у вуличному катанні та трюках. У комплект входить набір з трьох аркушів наліпок формату A5, щоб кожен міг створити свій унікальний дизайн самоката.Характеристики:рама, кермо, дека: стальтип керма: Т-подібне, розмір 60х46 смрозмір деки: 44 х 9,5 смвисота самоката: 80 смширина керма: 46 смзатискач: алюмінієвий, з 3 гвинтамисистема компресії: різбова (tight nut)колеса: 100 мм, поліуретан з пластиковою сердцевиноюпідшипники: ABEC-7 RSгріпси: гумовівага самоката: 2,8 кгмаксимальне навантаження: 100 кгу комплекті: 3 аркуші наліпок для унікального дизайнуLipSlide Clash — простий і надійний вибір для перших трюків та активного катання у місті.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор роботи | Немає |
| Вакуумний насос (помпа) | Немає |
| Висота | 80 |
| Відсік для шнура | Немає |
| Вікова група | Для дітей |
| Діаметр | 100 мм |
| Замок від дітей | Немає |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість дек у комплекті | 3 |
| Максимальне завантаження | 100 кг |
| Матеріал | Метал |
| Подарункове паковання | Немає |
| Приготування на парі | Немає |
| Прогумовані ніжки | Немає |
| Таймер | Немає |
| Тип керування | Механічне |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
- Ціна: 1 584 ₴





