
Kelty стул Loveseat bungee cord-beluga
- В наявності
- Код: 4-61510525-BNG
7 650 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kelty Loveseat — кемпінговий складаний стілець для двох осіб. Насолоджуйтеся новим рівнем комфорту з коханою людиною в саду свого будинку, на пляжі або виїзді на природу. Кожен стілець обладнаний зручним чохлом для зберігання і транспортування, і в нього можна скласти кілька стільців або використовувати як сумку в разі потреби.
Особливості:
- міцний сталевий каркас
- щільна зносостійка тканина 600D
- стьобана конструкція сидіння з м'яким наповнювачем
- регульовані підлокітники
- дві регульованих теплоізольовані кишені для напоїв
- щільний чохол із ручкою для зберігання і транспортування
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 7.3 кг |
| Висота сидіння стільця | 48 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Глибина стільця | 60 мм |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 60 см |
| Максимально допустиме навантаження | 181.4 кН |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 7 650 ₴

