
Kelty стул Deluxe Lounge bungee cord-beluga
- В наявності
- Код: 4-61510225-BNG
5 400 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kelty Deluxe Lounge — складаний стілець для відпочинку на природі, у кемпінгу, на пляжі або музичному фестивалю. Підвищений комфорт забезпечує трипозиційне положення спинки, регульовані підлокітники та кишені для напоїв. Зручний чохол для зберігання і транспортування з ручкою для вертикального перенесення і м'яким плечовим ременем.
Особливості:
- міцний сталевий каркас
- щільний зносостійкий поліестер 600D
- стьобана конструкція сидіння з м'яким наповнювачем із піни
- регульована в трьох положеннях спинка
- регульовані підлокітники
- дві регульованих теплоізольовані кишені для напоїв
- щільний чохол для зберігання і транспортування з ручкою та плечовим ременем
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4.6 кг |
| Висота сидіння стільця | 36 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 95 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Глибина стільця | 64 мм |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 64 см |
| Максимально допустиме навантаження | 147.4 кН |
| Ширина | 62 |
- Ціна: 5 400 ₴

