
Система приготування їжі Jetboil ZIP 0.8л Carbon NEW 2025
- В наявності
- Код: 1-JBL ZPCB2-EU
5 251 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Система приготування їжі Jetboil ZIP 0.8л Carbon NEW 2025
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 340 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16.51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор готовності | Немає |
| Індикатор роботи | Немає |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Відсік для шнура | Немає |
| Вікова група | Для дорослих |
| Замок від дітей | Немає |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об`єм | 0.8 |
| Потужність двигуна | 1.5 кВт |
| Приготування на парі | Немає |
| Прогумовані ніжки | Немає |
| Споживана потужність | 1.5 Вт |
| Таймер | Немає |
| Тип гриля | газовий |
| Тип терморегулятора | Ступеневий |
| Тип керування | Механічне |
- Ціна: 5 251 ₴










