
Трюковий самокат Ethic Erawan V2 Complete Pro Red M для райдерів 150-175 см
- Немає в наявності
- Код: 5-SCO-95-62
8 351 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трюковий самокат Ethic Erawan V2 Complete Pro Red M
Трюковий самокат Ethic Erawan V2 - оновлена модель найлегшого комплита у світі Ethic Erawan V2. Рекомендується для райдерів середнього та високого рівня. Виробник зменшив вагу самоката, при цьому збільшив міцність завдяки покращеним запчастинам. Приємний бонус - райдери можуть підібрати самокат Ethic Erawan V2 більш точно під свій зріст, оскільки модель випускається в двох розмірах - S та M.
Ключові характеристики
- Матеріал деки: алюміній 6061
- Розмір деки (ДхШ): 50 х 12 см
- Розмір робочої поверхні платформи (ДхШ): 37 х 12 см
- Висота руля від землі: 87 см
- Висота руля від деки: 79 см
- Тип компресії: IHC
- Вага: 2,86 кг
- Рекомендована вага райдера: до 100 кг
- Рекомендований зріст райдера: 150-175 см
- Колір: Червоний
Докладні технічні дані
- Матеріал руля: алюміній
- Розмір руля (ВхШ): 62 х 56 см
- Хомут (затиск): Valkyria 2x болтовий
- Вилка: Legion V2 IHC Fork
- Колеса: Incube V2 110 мм, алюмінієвий сердечник
- Жорсткість коліс: 88a
- Підшипники коліс: ABEC 9
- Гальмо: Nylon Brake 8 STD V2
- Довжина самоката: 72 см
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.86 кг |
| Висота рульової стійки | 87 см |
| Вікова група | Доросла |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Малюнки і написи | З написами |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Регулювання керма по висоті |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Красний |
- Ціна: 8 351 ₴





