
Трюковий самокат Flyby Air V2 Black/Chrome для новачків, 110 мм колеса
- Немає в наявності
- Код: 5-SCO-90-58
5 586 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Трюковий самокат Flyby Air V2 complete Black/Chrome
Flyby Air V2 complete - надійний і стильний трюковий самокат, який прекрасно підійде як для любителів, так і для досвідчених райдерів. Класичний Т-образний руль, міцна конструкція та легка вага самоката роблять його відмінним вибором як для освоєння початкових трюків, так і для розвитку майстерності. Використання алюмінію для виготовлення дека та хромомолібдену - для руля дозволило максимально полегшити самокат і досягти хорошого балансу. Зручна дека самоката з флекс-торомозом дозволяє легко слайдити та крутити тейлвіп. Колеса 110 мм середньої жорсткості 88A забезпечують відмінний накат. Якісні комплектуючі, сучасний трендовий дизайн і кольори на будь-який смак - вагомий аргумент обрати собі самокат від відомого латвійського бренду Rideoo.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Довжина руля (мм): 600
- Ширина руля (мм): 560
- Матеріал руля: хромована сталь
- Довжина дека (мм): 490
- Ширина дека (мм): 115
- Матеріал дека: алюміній
- Компресія: IHC
- Діаметр коліс (мм): 110
- Тип підшипників: ABEC-9
- Тормоз: флекс
- Рекомендована вага райдера: до 100 кг
- Рекомендований зріст райдера: 160-170 см
- Рівень майстерності: середній
- Вага (кг): 3,8
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.8 кг |
| Вікова група | Без обмежень |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Малюнки і написи | З написами |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Ножні гальма |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
- Ціна: 5 586 ₴




