
Трюковий самокат Flyby Y-style complete Black/Blue для новачків та професіоналів, легкий і міцний.
- Немає в наявності
- Код: 5-SCO-51-23
5 586 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трюковий самокат Flyby Y-style complete Чорний/Синій
Flyby Y-style complete - надійний та стильний трюковий самокат, який прекрасно підходить як для початківців, так і для райдерів з досвідом катання. Y-образний парковий кермо, міцна конструкція та легка вага самоката роблять його відмінним вибором як для освоєння початкових трюків, так і для зростання майстерності. Зручна дека самоката з флексом дозволяє легко слайдити та крутити тейлвіп.
Ключові характеристики
- Довжина керма: 600 мм
- Ширина керма: 560 мм
- Матеріал керма: хромована сталь
- Довжина деки: 490 мм
- Ширина деки: 115 мм
- Матеріал деки: алюміній
- Компресія: IHC
- Діаметр колес: 110 мм
- Тип підшипників: ABEC-9
- Гальмо: флекс
- Рекомендована вага райдера: до 100 кг
- Рекомендований зріст райдера: 160-170 см
- Рівень майстерності: професіонал
- Вага: 3,8 кг
Колеса 110 мм середньої жорсткості 88A забезпечують відмінний накат. Якісні комплектуючі, сучасний трендовий дизайн та кольори на будь-який смак - вагомий привід вибрати самокат від відомого латвійського бренду Rideoo.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.8 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Малюнки і написи | З написами |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Ножні гальма |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Черно-синій |
- Ціна: 5 586 ₴




