
Трюковий самокат Flyby Air V2 Chrome/Blue для дітей та новачків, 110 мм колеса, легкий і міцний.
- Немає в наявності
- Код: 5-SCO-38-08
5 586 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Трюковий самокат Flyby Air V2 complete Chrome/Blue
Flyby Air V2 complete - надійний і стильний трюковий самокат, який прекрасно підходить як для любителів, так і для досвідчених райдерів. Класичний Т-подібний кермо, міцна конструкція та легка вага самоката роблять його відмінним вибором як для освоєння початкових трюків, так і для розвитку майстерності. Використання алюмінію для виготовлення дека та хромомолібдену - для керма дозволило максимально полегшити самокат і досягти хорошого балансу. Зручна дека з флекс-уповільнювачем дозволяє легко слайдити та виконувати тейлвіп. Колеса 110 мм середньої жорсткості 88A забезпечують відмінний накат. Якісні комплектуючі, сучасний трендовий дизайн та кольори на будь-який смак - вагомий аргумент обрати самокат від відомого латвійського бренду Rideoo.
Ключові характеристики
- Довжина керма: 600 мм
- Ширина керма: 560 мм
- Матеріал керма: хромована сталь
- Довжина дека: 490 мм
- Ширина дека: 115 мм
- Матеріал дека: алюміній
- Компресія: IHC
- Діаметр коліс: 110 мм
- Тип підшипників: ABEC-9
- Тормоз: флекс
- Рекомендована вага райдера: до 100 кг
- Рекомендований ріст райдера: 160-170 см
- Рівень майстерності: середній
- Вага: 3,8 кг
Додаткова інформація
- Вид: Самокат
- Кількість коліс: Двохколісні
- Колір: Сірий-синій
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.8 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Колір | Синій |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Малюнки і написи | З написами |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Ножні гальма |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
- Ціна: 5 586 ₴




