
Рама 29" GT Avalanche XL для гірського велосипеда, хардтейл, алюміній
- Немає в наявності
- Код: 5-FRA-70-00
8 400 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рама 29" GT Avalanche рама - XL BBQ
ШВИДКИЙ КРОС-КАНТРИК НА КОЖЕН ДЕНЬ. Хардтейл Avalanche завжди готовий до тренувань на крос-кантрійних трасах, веселих покатушках по не дуже складним трейлам та швидкому переміщенню по бездоріжжю і паркам. Його можна назвати швидким кантрийником на кожен день як для досвідчених велолюбителів, так і для новачків, які лише обирають собі перший гірський байк. Avalanche отримав оновлену технологію «третього трикутника» Triple Triangle Float Seat Stays, яка забезпечує комфорт, зберігаючи чіткість управління та динамічність прискорень.
Особливості
- Підходить для Cross Country та Trail
- Фірмова мікропідвеска Triple Triangle FSS
- Ковані дропауты під бустову втулку
- Підтримує установку дропера
- Внутрішня проводка в передньому трикутнику
- Кріплення для багажника та крила
Характеристики
Основні дані
- Матеріал: алюмінієвий сплав 6061 T6
- Розмір колеса: 29’’
- Максимальна ширина покришки: 2.25’’
- Сумісна втулка: 141х9 мм (екцентрик)
- Рулевий стакан: конусний 1-1/8" 1-1/2"
- Сумісна рулева колонка: півінтегрована 28.6/44-55/39.8 мм
- Максимальний хід вилки: 120 мм
- Каретка: BSA 73 мм
- Кріплення гальм: Post Mount
- Максимальний діаметр ротора: 180 мм
- Сумісний підсідельний штир: 30.9 мм (хомут 34.9 мм)
- Вага: 2510 г (з хомутом та серйгою, розмір L)
- Максимальне навантаження: 130 кг (велосипедист + все спорядження)
- Комплект: рама, серйга перемикача, хомут підсідельного штира
Загальні відомості
- Вид: Рама
- Діаметр колеса: 29
- Розмір рами: XL
- Бренд: GT
- Матеріал рами: Алюміній
- Призначення рами: Гірські
- Підвіска: хардтейл
- Колір велосипеда: Чорний
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Багажник | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Підніжка | Ні |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Основні | |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Розмір рами | XL (185-195) |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Характеристики електровелосипеда | |
| Максимальна вантажопідйомність | 130 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2510 |
| Максимальна вага | 2510 кг |
- Ціна: 8 400 ₴

