
Аптечка Lifesystems Trek Camo для першої допомоги, 26 компонентів, водонепроникна 240 г
- В наявності
- Код: 4-20340
1 584 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Аптечка Lifesystems Trek Camo
Аптечка Lifesystems Trek Camo – компактна аптечка, що підходить для повсякденного використання. Включає все необхідне для обробки невеликих ран і надання першої допомоги при порізах, саднах, пухирях та інших дрібних травмах.
Ключові характеристики
- Водонепроникна блискавка по периметру аптечки
- Петля на задній частині аптечки дозволяє носити її на поясі або на зовнішній стороні рюкзака
- Містить 26 компонентів
Вміст аптечки
- Посібник з надання першої допомоги
- Булавки – 6 шт
- Пінцет – 1 шт
- Ножиці з лезом 5.5 см
- Нітрилові рукавички – 2 пари
- Антисептичні серветки – 4 шт
- Перев'язувальний матеріал, 2 пов'язки – 7.5 см x 5 м і 5 см x 4.5 мм
- Марлеві тампони, набір з 5 штук – 5 х 5 см
- Мікропористий дихаючий пластир – 1.25 см х 5 м
- Тканинні пластирі – 1 набір з 9 шт
- 2 пластирі від пухирів
- 2 стерильні пов'язки з низьким рівнем прилипання – 5 х 5 см і 10 х 10 см
- Стерильна липка пов'язка – 8 х 16 см
- Гель від опіків 3.5 г – 1 шт
Вага та розміри
- Вага - 240 г
- Розмір - 140 x 110 x 50 мм
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | Тканина |
| Стан | Новий |
| Тип | Військові та МНС |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація аптечки | Булавка англійська;Ножиці;Рукавички медичні;Лейкопластир |
- Ціна: 1 584 ₴





