-25%

Несесер Deuter Wash Center Lite II бірюзовий 18x24 см, водовідштовхувальний
- В наявності
- Код: 1-3900320 3388
1 100 ₴
825 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Несесер Deuter Wash Center Lite II колір 3388 denim-arctic
Гігієна повинна бути завжди і скрізь. Про це не можна забувати і під час подорожі. Дорожня сумка для туалетних приналежностей Deuter Wash Center Lite II - річ, яку слід ретельно обирати та в яку варто інвестувати - ми будемо використовувати її багато разів.
Ключові характеристики
- Колір: Бірюзовий
- Вага: 0,040 кг
- Габарити: 18 x 24 x 7 см
- Матеріал: 70D PA / PES Mesh
Докладні технічні дані
- Блискавка з двома бігунками по всій довжині для легкого доступу всередину несесера
- Вмістке основне відділення
- Два плоских вшитих кишені з сітки на блискавці
- Два плоских сіткових кишені для тюбиків в основному відділенні
- Ручка для перенесення з пряжкою
- Гачок для підвішування (під час транспортування ховається в спеціальному кишені)
- Матеріал з водовідштовхувальним просоченням нового покоління, що не містить екологічно небезпечних перфторуглеродів (PFC)
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.04 г |
| Висота | 7 мм |
| Глибина | 7 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Колір | Бірюзовий |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Несесер |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 825 ₴



