-25%

Несесер Deuter Wash Center Lite II чорний, легкий і компактний, 18x24 см
- В наявності
- Код: 1-3900316 7490
1 100 ₴
825 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Несесер Deuter Wash Center Lite II колір 7490 black-titan
Ваша подорож буде легкою, незважаючи на те, що потрібно буде багато чого взяти, адже наш новий Wash Center Lite чудово спроектований, він допоможе зручно розмістити всі гігієнічні приналежності.
Особливості
- Два сітчастих відділення на блискавці
- Велике основне відділення зі сітчастими кишенями
- Кругова блискавка
- Ремінь із застібкою та легкий гачок для підвішування
Характеристики
Основні дані
- Матеріал: Taffeta-Nylon
- Вага: 75 г
- Розмір: 18 x 24 x 8 см
- Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 75 г |
| Висота | 8 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Несесер |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 825 ₴

