
Окуляри Cairn Hybrid матовий хаки-дерево, захисні CAT.3, з бамбуковими дужками
- Немає в наявності
- Код: 4-WHYBRID-40
2 080 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Сонцезахисні окуляри Cairn Hybrid матовий хакі-дерево
Cairn Hybrid – стильні сонцезахисні окуляри в гібридній оправі. Рамка виконана з міцного пластику в кількох варіантах кольорів, а дужки – з легкого екологічного бамбука. Підходять для міста, занять спортом на вулиці та відпочинку на природі. Якісні лінзи з категорією захисту 3 забезпечують безпеку та гарну видимість в сонячну погоду. Усі лінзи Cairn гарантують 100% захист від ультрафіолетових UV променів типу A і B.
Ключові характеристики
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Матеріал оправи: Пластик / Бамбук
- Категорія захисту: 3
- Пропускання світла: 12%
- Довжина дужок: 151 мм
- Ширина лінзи: 53 мм
- Ширина носової частини: 21 мм
- Призначення: Повсякденне використання
Докладні технічні дані
Затемнені лінзи з полікарбонату з категорією захисту 3 ідеально підходять для використання в яскраву сонячну погоду. Полікарбонатні лінзи є стандартом для всіх спортивних окулярів – завдяки їх малій вазі, ударопрочності та травмобезпеці. Оптично коректні лінзи з базовим радіусом кривизни 6 для зменшення дисторсії та покращення периферійного огляду. Рамка з міцного пластику та легкі бамбукові дужки роблять ці окуляри ідеальним аксесуаром для активного відпочинку.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 151 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | CAT.3 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Матеріал оправи | Пластик/Бамбук |
| Призначення | Повсякденне використання |
| Пропускання світла | 12% |
| Ширина лінзи | 53 мм |
| Ширина носової частини | 21 мм |
- Ціна: 2 080 ₴

