
Окуляри Cairn Takao Polarized 3 матовий чорний-сріблястий для спорту та повсякденного використання з захистом UV 100%
- Немає в наявності
- Код: 4-SPZTAKAO-02
2 600 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Очки Cairn Takao Polarized 3 матовий чорний- сріблястий
Очки Cairn Takao Polarized – універсальні спортивні окуляри з поляризованими лінзами. Підходять для бігу, їзди на велосипеді, різних активностей на природі та повсякденного використання у місті. Міцні полікарбонатні лінзи з категорією захисту 3 забезпечують безпеку та хорошу видимість у сонячну погоду, а поляризація усуває відблиски з поверхні води або снігу. Ергономічний дизайн дужок гарантує щільне прилягання окулярів, запобігаючи їх зсуву під час різних видів активності. Усі лінзи Cairn гарантують 100% захист від ультрафіолетових UV променів типу A і B.
Ключові характеристики
- Категорія захисту: 3
- Лінза: Polarized 3
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Матеріал оправи: Пластик
- Призначення: Спорт / Повсякденне використання
- Пропускання світла: 13%
- Ширина лінзи: 60 мм
- Ширина носової частини: 18 мм
- Довжина дужок: 125 мм
Особливості
- Затемнені лінзи з полікарбонату з категорією захисту 3 ідеально підходять для використання в ярку сонячну погоду.
- Полікарбонатні лінзи є стандартом для всіх спортивних окулярів – завдяки їх легкій вазі, ударостійкості та безпеці від травм.
- Поляризаційне покриття зменшує відблиски сонця на снігу або воді, покращуючи видимість.
- Вигнуті дужки та оправа забезпечують комфортне носіння.
- Захист від UV променів типу A і B.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 125 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | Polarized 3 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Призначення | Спорт/Повсякденне використання |
| Пропускання світла | 13% |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Ширина носової частини | 18 мм |
- Ціна: 2 600 ₴

