
Спортивні окуляри Cairn Josh mat khaki-olive, захист 3, полікарбонат, унісекс
- Немає в наявності
- Код: 4-LWJOSH-40
1 560 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Очки Cairn Josh mat khaki-olive
Очки Cairn Josh – унісекс окуляри у спортивному дизайні. Призначені як для міста, так і для різноманітних неінтенсивних занять спортом. Категорія захисту 3 для яскравої сонячної погоди гарантує безпеку очам. Підходять чоловікам і жінкам зі середнім розміром обличчя. Усі лінзи Cairn гарантують 100% захист від ультрафіолетових UV променів типу A та B.
Ключові характеристики
- Довжина дужок: 140 мм
- Категорія захисту: 3
- Лінза: CAT.3
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Матеріал оправи: Пластик
- Призначення: Будь-який вид спорту / Повсякденне використання
- Пропускання світла: 12-9%
- Ширина лінзи: 43 мм
- Ширина носової частини: 19 мм
Особливості
- Затемнені лінзи з полікарбонату з категорією захисту 3 ідеально підходять для використання у яскраву сонячну погоду.
- Полікарбонатні лінзи є стандартом для всіх спортивних окуляр – завдяки їх малій вазі, ударостійкості та безпечності при травмах.
- Оптично коректні лінзи з базовим радіусом кривизни 6 для зменшення спотворення та покращення периферійного огляду.
- Витончена оправа та спортивний дизайн.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 140 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | CAT.3 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Призначення | Будь-який вид спорту/Повсякденне використання |
| Пропускання світла | 12-9% |
| Ширина лінзи | 43 мм |
| Ширина носової частини | 19 мм |
- Ціна: 1 560 ₴

