
Окуляри Cairn Rocket Jr для підлітків, полікарбонат, захист UV 3, матові чорні-хаки
- Немає в наявності
- Код: 4-JSROCKET-02
1 820 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Очки Cairn Rocket Jr матовий чорний-хаки
Cairn Rocket Jr – мультиспортивні окуляри для підлітків. Ці окуляри забезпечують надійний захист очей і комфорт під час активного відпочинку.
Ключові характеристики
- Згнута форма оправи та дужок для щільного прилягання
- Гнучкий матеріал оправи для комфортного тривалого використання
- Моноскло з категорією захисту 3 для безпеки та хорошої видимості в сонячну погоду
- 100% захист від ультрафіолетових UV променів типу A і B
Детальні технічні дані
- Довжина дужок: 126 мм
- Категорія захисту: 3
- Лінза: CAT.3
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Матеріал оправи: Пластик
- Призначення: Спорт / Повсякденне використання
- Пропускання світла: 11%
- Ширина лінзи: 126 мм
- Ширина носової частини: 16 мм
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 126 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | CAT.3 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Призначення | Спорт/Повсякденне використання |
| Пропускання світла | 11 % |
| Ширина лінзи | 126 мм |
| Ширина носової частини | 16 мм |
- Ціна: 1 820 ₴

