
Окуляри Cairn Cheeky матові чорнo-золоті, захист UV 3, полікарбонатні лінзи
- Немає в наявності
- Код: 4-FCHEEKY-02
2 080 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Cairn Cheeky матовий чорний-золотий
Окуляри Cairn Cheeky – стильні, ультралегкі окуляри для міста та відпочинку на природі. Полікарбонатні лінзи з категорією захисту 3 забезпечують максимальний захист від сонця та хорошу видимість у яскраву сонячну погоду. Усі лінзи Cairn гарантують 100% захист від ультрафіолетових UV променів типу A і B.
Ключові характеристики
- Затемнені лінзи з полікарбонату з категорією захисту 3 ідеально підходять для використання в яскраву сонячну погоду
- Полікарбонатні лінзи є стандартом для всіх спортивних окуляр завдяки їх невеликій вазі, ударопрочності та травмобезпеки
- Захист від UV променів типу A і B
Докладні технічні дані
- Довжина дужок: 145 мм
- Категорія захисту: 3
- Лінза: CAT.3
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Матеріал оправи: Пластик
- Призначення: Повсякденне використання
- Пропускання світла: 12%
- Ширина лінзи: 53 мм
- Ширина носової частини: 19 мм
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 145 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | CAT.3 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Призначення | Повсякденне використання |
| Пропускання світла | 12% |
| Ширина лінзи | 53 мм |
| Ширина носової частини | 19 мм |
- Ціна: 2 080 ₴

