
Окуляри Cairn Rocket Polarized матові чорні, захист UV 3 для спорту та відпочинку.
- Немає в наявності
- Код: 4-CZROCKET-02
3 120 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Окуляри Cairn Rocket Polarized матові повністю чорні
Cairn Rocket Polarized – мультиспортивні окуляри з поляризацією. Легка оправа щільно прилягає до обличчя, а монолінза з категорією захисту 3 забезпечує оптимальний захист від сонця. Поляризаційне покриття зменшує відблиски сонця на снігу чи воді, покращуючи видимість. Усі лінзи Cairn гарантують 100% захист від ультрафіолетових UV променів типу A і B.
Ключові характеристики
- Категорія захисту: 3
- Лінза: Polarized 3
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Матеріал оправи: Пластик
- Призначення: Спорт / Повсякденне використання
- Пропускання світла: 11 %
- Ширина лінзи: 141 мм
- Ширина носової частини: 17 мм
- Довжина дужок: 131 мм
Докладні технічні дані
Затемнена монолінза з полікарбонату з категорією захисту 3 ідеально підходить для використання в яскраву сонячну погоду. Поляризаційне покриття зменшує відблиски сонця на снігу або воді, покращуючи видимість. Полікарбонатні лінзи є стандартом для всіх спортивних окулярів – завдяки їх малій вазі, ударопрочності та травмобезпеки. Прорезинені носові упори забезпечують додатковий комфорт при носінні.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 131 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | Polarized 3 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Призначення | Спорт/Повсякденне використання |
| Пропускання світла | 11 % |
| Ширина лінзи | 141 мм |
| Ширина носової частини | 17 мм |
- Ціна: 3 120 ₴

