
Cairn DH Light Категорія 1 – ультралегкі сонцезахисні окуляри для велоспорту, матовий чорний/сірий, захист UV 100%
- Немає в наявності
- Код: 4-CNDHLIGHT-290
2 080 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Очки Cairn DH Light Категорія 1 матовий чорний-сірий
Очки Cairn DH Light Категорія 1 – ультралегкі сонцезахисні окуляри для велоспорту. Лінзи з категорією захисту 1 призначені для використання в умовах туману, сильного або мінливого хмарного покриву. Вентиляційні отвори в полегшеній оправі запобігають запотіванню. Інтегровані носові упори та дужки з прорезиненого матеріалу гарантують максимальний комфорт.
Ключові характеристики
- Лінзи з полікарбонату з категорією захисту 1 ідеально підходять для використання в умовах туману, сильного або мінливого хмарного покриву.
- Стійке до подряпин покриття.
- Полікарбонатні лінзи є стандартом для всіх спортивних окуляр – завдяки їх легкій вазі, ударопрочності та безпеці при травмах.
- Оптично коректні лінзи з базовим радіусом кривизни 8 для зменшення спотворення і покращення периферійного огляду.
- Вентильована полегшена оправа.
- Прорезинені носові упори та дужки.
Подробиці технічних даних
- Довжина дужок: 120 мм
- Категорія захисту: 1
- Лінза: CAT.1
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Матеріал оправи: Пластик
- Призначення: Велоспорт
- Ширина лінзи: 70 мм
- Ширина носової частини: 18 мм
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 120 мм |
| Категорія захисту | 1 |
| Лінза | CAT.1 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Призначення | Велоспорт |
| Ширина лінзи | 70 мм |
| Ширина носової частини | 18 мм |
- Ціна: 2 080 ₴

