
Фляга Lifeventure Tritan 1.0L чорна - легка стильна без BPA з мірною шкалою
- В наявності
- Код: 4-74231
968 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Lifeventure фляга Tritan Flask 1.0 L чорна
Lifeventure Tritan Flask 1.0 L – легка та міцна фляга з напівпрозорого матеріалу Tritan, який не вбирає запахи, зберігає натуральний смак продукту та не містить токсичного бісфенолу-А.
Ключові характеристики
- Об'єм – 1.0 л
- Вагу - 148 г
- Матеріал - Tritan
- Розмір - 215 x 90 x 90 мм
Докладні технічні дані
- Виготовлена з легкого міцного поліефіру Tritan, не містить ВРА
- Зручна кришка, що відкручується, з самостраховкою
- Прозорий корпус з нанесеною шкалою, що дозволяє вимірювати об'єм рідини
- Широке горло
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 148 г |
| Висота | 215 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Комплектація | |
| Воронка | Ні |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Портсигар | Ні |
| Чохол | Немає |
| Основні | |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Титан |
| Об`єм | 1 л |
| Призначення фляги | Для безалкогольних напоїв |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип горловини | Широка |
| Форма | Циліндрична |
- Ціна: 968 ₴

