
Сумка-органайзер Lifeventure X-Pac Wash Bag чорна, водонепроникна, з дзеркалом і гачком.
- В наявності
- Код: 4-64047
2 508 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Lifeventure сумка X-Pac Wash Bag чорна
Lifeventure X-Pac Wash Bag – компактна багатофункціональна дорожня сумка-органайзер для туалетних приналежностей. Виконана з удосконаленого ламінованого матеріалу X-Pac® VX21, сумка забезпечує надійний захист вмісту від вологи. Оснащена гачком для підвішування, знімним дзеркалом та петлями для зубних щіток.
Ключові характеристики
- Матеріал: X-Pac® VX21
- Вага: 202 г
- Розмір: 240 x 135 x 60 мм
Докладні технічні дані
- Виготовлена з водонепроникної тканини X-Pac® VX21
- Два основних відділення з влагозахищеними блискавками
- Внутрішній кишеня на блискавці
- П'ять внутрішніх накладних кишень
- Дві петлі для зубних щіток
- Металевий гачок для підвішування
- У комплекті – знімне легке дзеркало
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 60 см |
| Глибина | 60 см |
| Ширина | 135 см |
| Основні | |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Призначення | Унісекс |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 202 |
| Матеріал | X-Pac® VX21 |
- Ціна: 2 508 ₴


