
Сумка для умивальних приналежностей Lifeventure Wash Case чорна, компактна і водонепроникна, TPU, 220x100x100 мм
- В наявності
- Код: 4-64016
1 408 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Lifeventure сумка Wash Case чорна
Lifeventure Wash Case – легка та компактна дорожня сумка для умивальних приладь. Виготовлена з міцного та водонепроникного термопластичного поліуретану TPU, складається з одного великого відділення з зовнішнім кишенею на блискавці.
Ключові характеристики
- Матеріал: TPU - термопластичний поліуретан
- Вага: 56 г
- Розмір: 220 x 100 x 100 мм
Особливості
- Виготовлена з водонепроникного матеріалу TPU
- Водозахищені блискавки
- Велике основне відділення на блискавці
- Бокова зовнішня кишеня на блискавці
- Ручка для перенесення з нейлонової стрічки
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 100 см |
| Глибина | 100 см |
| Ширина | 100 см |
| Основні | |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Призначення | Унісекс |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 56 |
| Матеріал | TPU |
- Ціна: 1 408 ₴



