
Складний кемпінговий стілець Kelty Low-Loveseat Nest з підлокітниками та пледами
- В наявності
- Код: 4-61512324-BNG
9 000 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kelty стілець Low-Loveseat Nest з банджі-канатом - белуга
Kelty Low-Loveseat Nest – складаний кемпінговий стілець для двох осіб. Оснащений двома знімними пледами, виготовленими з легкого, утепленого та приємного до тіла матеріалу. Регульовані підлокітники обладнані двома тримачами для напоїв. Невелика висота стільця та трохи нахилена спинка забезпечують комфортну розслаблену посадку.
Ключові характеристики
- Міцна сталевий каркас
- Щільна зносостійка тканина 600D Polyester
- Стегнена конструкція сидіння з м'яким наповнювачем
- Два знімні пледи, які кріпляться до стільця за допомогою застібки Velcro
- Регульовані підлокітники
- Два регульовані за розміром і теплоізольовані кишені для напоїв
- Щільний чохол з регульованою ручкою і ременями для зручного зберігання та транспортування
Докладні технічні дані
- Вага: 7.7 кг
- Висота сидіння: 33 см
- Максимальне навантаження: 181.4 кг
- Матеріал: 600D Polyester
- Розмір: 150 x 69 x 80 см
- Розмір в упакованому вигляді: 88 х 28 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 7.7 кг |
| Висота сидіння стільця | 33 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 80 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Підсклянник | 2 |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 69 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 181.4 кН |
| Матеріал сидіння | 600D Polyester |
| Матеріал спинки | 600D Polyester |
| Ширина | 69 |
- Ціна: 9 000 ₴



