
Сумка Lifeventure Expedition Duffle 100 L чорна - міцна та компактна для подорожей.
- В наявності
- Код: 4-51216
3 168 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Lifeventure сумка Expedition Duffle 100 L чорна
Lifeventure Expedition Duffle 100 L – класична експедиційна сумка об'ємом 100 літрів. Простий і надійний варіант транспортування багажу на будь-які відстані. Виготовлена з дуже міцного матеріалу та з якісною фурнітурою, що робить її незамінною в будь-яких експедиціях по всьому світу. В не використаному стані згинається до дуже компактних розмірів.
Ключові характеристики
- Об'єм: 100 л
- Матеріал: 1200D Polyester / 1680D Polyester Reinforced
- Вага: 1.3 кг
- Розмір: 32 x 70 x 35 см
Докладні технічні дані
- Основна частина виготовлена з міцної тканини щільністю 1200D, посилене дно – 1680D
- Дві бічних та одна верхня ручка
- Відстібний плечовий ремінь
- Надійні змійки YKK з отворами під замок
- В не використаному стані компактно складається
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 70 см |
| Глибина | 35 см |
| Об`єм | 100 л |
| Ширина | 32 см |
| Основні | |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Для чоловіків |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
- Ціна: 3 168 ₴

