
Палатка Kelty Late Start 2 для 2 осіб з швидкою установкою, сіре-синє
- В наявності
- Код: 4-40820724
8 100 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет на 2 особи Kelty Late Start 2 сірий-навий
Kelty Late Start 2 – двомісний намет з системою швидкого і легкого монтажу. Технологія Kelty Quick-Corner створена для максимально швидкої установки і збору намету в найрізноманітніших погодних умовах або в темряві. Попередньо вигнуті дуги дозволяють збільшити внутрішній простір. Проста і зручна конструкція робить намет незамінним супутником у пригодах на природі протягом трьох сезонів.
Ключові характеристики
- Самостійна конструкція
- Технологія Kelty Quick-Corner – швидка і проста установка/збірка в будь-яких умовах
- Один D-образний вхід і один тамбур
- Пропаяні шви дна і тенту
- Конструкція каркаса з двох дуг
- Попередньо вигнуті дуги збільшують внутрішній простір
- Колірна маркування дуг і кріплень для швидкої і зручної установки
- Внутрішні кишені для організації дрібного спорядження
- Компактний чохол для намету
Докладні технічні дані
- Кількість входів: 1
- Кількість тамбурів: 1
- Кількість дуг: 2
- Вага (без колишків і упаковки): 1900 г
- Вага (повний комплект): 2100 г
- Вмістимість: 2 особи
- Довжина тамбура: 61 см
- Каркас: Алюміній
- Колишки в комплекті: Алюмінієві
- Матеріал внутрішнього намету: No-See-Um Mesh
- Матеріал дна: 68D Поліестер 1200 мм
- Матеріал тенту: 68D Поліестер 1200 мм
- Розмір (довжина х ширина х висота): 216 x 137 / 114 x 108 см
- Розмір в упакованому вигляді: 40.5 x 16.5 x 16.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Дуги | |
| Кількість дуг | 2 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (без кілочків і паковання) | 1900 г |
| Вага (повний комплект) | 2100 г |
| Місткість | 2 особи |
| Довжина тамбура | 61 см |
| Каркас | Aluminum |
| Кілочки в комплекті | Алюмінієві |
| Матеріал внутрішнього намету | No-See-Um Mesh |
| Матеріал дна | 68D Polyester 1200 mm |
| Матеріал тенту | 68D Polyester 1200 mm |
| Розмір (довжина x ширина х висота) | 216 x 137 / 114 x 108 см |
| Розмір в упакованому вигляді | 40.5 x 16.5 x 16.5 см |
- Ціна: 8 100 ₴





