
Спальник Kelty Galactic 30 - трисезонний пуховий, для зросту до 183 см, качиний зелений-оливковий.
- В наявності
- Код: 4-35417222-DUG
9 225 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kelty спальник Galactic 30 качиний зелений-оливковий
Kelty Galactic 30 – оновлена модель трисезонного пухового спального мішка. Легкий спальник стандартного розміру підходить чоловікам з ростом до 183 см. Компактний у складеному вигляді, комфортний і просторий під час сну. Пух з водовідштовхувальним просоченням допомагає спальнику залишатися сухим у вологу погоду.
Ключові характеристики
- Температура граничного комфорту: 30° F / -1° C
- Підходить для людей з ростом до 183 см
- Легкий качиний пух 550 FP
- Без капюшона, шнурок допомагає стягнути верхню частину спальника для м'якого і комфортного прилягання
- В розстебнутому вигляді прямокутної форми, зручно використовувати в якості пледа
- Двостороння застібка-блискавка може бути розстебнута знизу для терморегуляції в області ніг
- Лента проти заїдання блискавки вздовж усієї застібки
- Чохол для транспортування в комплекті
Детальні технічні дані
- Вага: 1200 г
- Вага наповнювача: 652 г
- Зовнішній матеріал: 50D Polyester Taffeta
- Внутрішній матеріал: 50D Polyester Taffeta
- Внутрішня довжина спальника: 183 см
- Наповнювач: 550FP качиний пух
- Розмір в упакованому вигляді: 38 х 19 см
- Сезонність: 3-сезонний
- Температурний діапазон: -1 °C limit
- Тип спальника: Плед
- Упаковка: Простий чохол зі шнурком
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 1200 г |
| Вага наповнювача | 652 г |
| Зовнішній матеріал | 50D Polyester Taffeta |
| Внутрішній матеріал | 50D Polyester Taffeta |
| Внутрішня довжина спальника | 183 см |
| Наповнювач | 550FP Duck Down |
| Розмір в упакованому вигляді | 38 х 19 см |
| Сезонність | 3-сезонний |
| Температурний діапазон | -1 °C limit |
| Тип спальника | Ковдра |
| Паковання | Простий чохол зі шнурком |
- Ціна: 9 225 ₴



