
Kelty Cosmic Down 40 Regular - пуховий спальник-кокон 3-сезонний, 550 FP, для зросту до 183 см
- В наявності
- Код: 4-35414824-RR
7 200 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kelty спальник Cosmic Down 40 Regular
Kelty Cosmic Down 40 Regular – пуховий спальний мішок-ковдра стандартного розміру, підходить для трьохсезонного використання. Легкий і теплий пух 550 FP з водовідштовхувальним просоченням без перфлуорованих сполук PFC у складі допомагає спальному мішку залишатися сухим у вологу погоду. Невеликий внутрішній кишеня на блискавці допоможе розмістити мобільний телефон, налобний ліхтар або інші дрібниці.
Ключові характеристики
- Температура граничного комфорту: 40°F / 4°C
- Підходить для людей з ростом до 183 см
- Виготовлений з гладенької і м'якої зовнішньої тканини Recycled 20D Nylon Taffeta
- Приємна до тіла підкладка з Recycled 50D Polyester Taffeta
- Пух 550 FP з водовідштовхувальним просоченням
- Не містить перфлуоровані сполуки PFC
- Стегнена конструкція гарантує максимальне тепло і довговічність
- Додатковий простір для ступнів забезпечує їх природне положення під час сну
- Двостороння блискавка
- Стрічка проти заїдання блискавки по всій довжині застібки
- Чохол для транспортування в комплекті
- Внутрішній кишеня на блискавці для мобільного телефону або налобного ліхтаря
Докладні технічні дані
- Вага: 740 г
- Вага наповнювача: 259 г
- Зовнішній матеріал: Recycled 20D Nylon Taffeta
- Внутрішній матеріал: Recycled 50D Polyester Taffeta
- Внутрішня довжина спальника: 183 см
- Наповнювач: 550FP качиний пух
- Розмір в упакованому вигляді: 29 x 18 см
- Сезонність: 3-сезонний
- Температурний діапазон: +4 °C limit
- Тип спальника: Ковдра
- Упаковка: Простий чохол зі шнурком
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 740 г |
| Вага наповнювача | 259 г |
| Зовнішній матеріал | Recycled 20D Nylon Taffeta |
| Внутрішній матеріал | Recycled 50D Polyester Taffeta |
| Внутрішня довжина спальника | 183 см |
| Наповнювач | 550FP Duck Down |
| Розмір в упакованому вигляді | 29 x 18 см |
| Сезонність | 3-сезонний |
| Температурний діапазон | +4 °C limit |
| Тип спальника | Кокон |
| Паковання | Простий чохол зі шнурком |
- Ціна: 7 200 ₴





