
Спальник Kelty Cosmic Down 20 Регулярний 3-сезонний, пуховий, -6°C, легкий, з кишенею
- В наявності
- Код: 4-35413724-RR
9 450 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kelty спальний мішок Cosmic Down 20 Regular
Kelty Cosmic Down 20 Regular – пуховий спальний мішок стандартного розміру, підходить для трьохсезонного використання. Легкий і теплий пух 550 FP з водовідштовхувальним просоченням без перфторорганічних сполук PFC у складі допомагає спальному мішку залишатися сухим при вологій погоді. Внутрішній невеликий кишеню на блискавці забезпечує швидкий доступ до налобного ліхтаря або мобільного телефону.
Ключові характеристики
- Температура граничного комфорту: 21° F / -6° C
- Підходить для людей з ростом до 183 см
- Зовнішній матеріал: Перероблений 20D Нейлон Таффета
- Внутрішній матеріал: Перероблений 50D Поліестер Таффета
- Вага: 1110 г
- Вага наповнювача: 464 г
- Внутрішня довжина спальника: 183 см
- Наповнювач: 550FP качиний пух
- Розмір в упакованому вигляді: 34 x 20 см
- Сезонність: 3-сезонний
- Температурний діапазон: -6 °C ліміт
- Тип спальника: Кокон
- Упаковка: Простий чохол зі шнурком
Додаткові особливості
- Стегана конструкція гарантує максимальне тепло та довговічність
- Додатковий простір для ступень забезпечує їх природне положення під час сну
- Двостороння застібка-блискавка
- Стрічка проти заїдання блискавки вздовж всієї застібки
- Внутрішній кишеню на блискавці для мобільного телефону або налобного ліхтаря
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 1110 г |
| Вага наповнювача | 464 г |
| Зовнішній матеріал | Recycled 20D Nylon Taffeta |
| Внутрішній матеріал | Recycled 50D Polyester Taffeta |
| Внутрішня довжина спальника | 183 см |
| Наповнювач | 550FP Duck Down |
| Розмір в упакованому вигляді | 34 x 20 см |
| Сезонність | 3-сезонний |
| Температурний діапазон | -6 °C limit |
| Тип спальника | Кокон |
| Паковання | Простий чохол зі шнурком |
- Ціна: 9 450 ₴





