
Сумка FJALLRAVEN Gear Bag 2 л, G-1000 HeavyDuty, захист від вологи, темно-сіра
- Немає в наявності
- Код: 6-24213.030
1 914 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка FJALLRAVEN Gear Bag
Сумочка FJALLRAVEN Gear Bag – багатофункціональна сумочка з міцного G-1000 HeavyDuty з подвійним вощенням, яке захищає її вміст від вологи та забруднень. Ідеально підходить для туалетної сумки середнього розміру або для зберігання ремонтного обладнання, лижного воску, шнурів та електронних пристроїв, аптечки першої допомоги тощо.
Особливості
- маленька міцна сумочка
- матеріал G-1000 HeavyDuty із подвійним вощенням
- захист від вологи і забруднень
- міцна застібка-блискавка YKK зі шкіряним знімачем
- ручки / висячі вушка збоку
- один основний відсік з кишенею на блискавці та двома відкритими відсіками
- об'єм: 2 літри
- легкий догляд: очистити за допомогою м'якої щітки і теплої води
Основні характеристики
Габарити
- Об'єм: 2 л
- Висота: 14 см
- Ширина: 20 см
- Глибина: 7 см
- Вага: 100 г
Матеріал
- G-1000® HeavyDuty Eco: 65% поліестер, 35% бавовна
Стать
- унісекс
Колір
- Темно-сірий
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 100 г |
| Висота | 14 см |
| Глибина | 7 см |
| Об`єм | 2 л |
| Ширина | 20 см |
| Основні | |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тканини | G-1000® HeavyDuty Eco |
- Ціна: 1 914 ₴

