
Трюковий самокат Rideoo Flyby Air Red для початківців, 110 мм, алюміній, IHC
- Немає в наявності
- Код: 5-SCO-12-96
4 206 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Самокат трюковий Rideoo Flyby Air Red
Трюковий самокат Rideoo Flyby Air для початківців та райдерів з невеликим досвідом. Виконувати амплітудні трюки не складе труднощів завдяки компактним габаритам Rideoo Flyby Air. Самокатом просто керувати, ви завжди будете контролювати свої рухи. Комфортна дека та флекс-тормоз дозволяють легко слайдити та без проблем крутити тейлвіп.
Матеріал і конструкція
Дека виготовлена з алюмінієвого сплаву, а кермо - з високоякісного хром-молібдену, який надає самокату особливої міцності. Зверху дека покрита нескользячим матеріалом. Rideoo Flyby Air оснащений компресійною системою IHC, яка не обтяжує самокат, забезпечує ефективне стиснення та не потребує складного обслуговування.
Колеса
Самокат має класичні колеса діаметром 110 мм і жорсткістю середнього рівня 88A. Такі колеса забезпечують відмінний накат. Алюмінієва серцевина витримає екстремальні навантаження при дропах.
Кермо
Т-образне кермо гарантує зручне управління, а м’які грипси забезпечують комфорт і запобігають натиранню долоней.
Тормози
На задньому колесі встановлений дуже простий і зручний у використанні тормоз-флекс.
Характеристики
- Висота керма від землі: 82 см.
- Висота керма від дека: 75 см.
- Матеріал керма: хром-молібден.
- Розмір керма (ВхШ): 60 х 58 см.
- Тип компресії: IHC.
- Підшипники: інтегровані.
- Хомут (затиск): 4-х болтовий.
- Матеріал дека: алюміній 6061.
- Розмір дека (ДхШ): 50 х 10,8 см.
- Розмір робочої поверхні платформи (ДхШ): 35 х 10,8 см.
- Довжина самоката: 68 см.
- Колеса: 110 мм, поліуретан 88A, алюмінієва серцевина.
- Підшипники коліс: ABEC 9.
- Тормоз: флекс.
- Рекомендована вага райдера: до 100 кг.
- Рекомендований зріст райдера: 140-165 см.
- Вага: 3,8 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.8 кг |
| Висота рульової стійки | 82 см |
| Вікова група | Дитяча |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Малюнки і написи | З написами |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Регулювання керма по висоті |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Красний |
- Ціна: 4 206 ₴



