
Карбонова рама 28" Pride Jet Rocx L 2024 біло-чорна для гравійних велосипедів + вилка
- Немає в наявності
- Код: 5-FRA-86-68
50 400 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рама 28" Pride Jet Rocx L 2024 біло-чорна + вилка
Раму Pride Rocx можна без перебільшення назвати легендарною моделлю, яка відіграла далеко не останню роль у популяризації гревелів в Україні. Оновлений фреймсет має кілька подовжену колісну базу, розтягнутий передній трикутник та підняту каретку на 3 мм, що забезпечує кращу стабільність на високих швидкостях. При цьому довжина залишилася без змін, що дозволяє бути таким же маневреним у підйомах і під час прискорень. Кути рульової та підсідельної труб адаптовані для різних ростовок, що забезпечує чітке керування на технічних ділянках.
Ключові характеристики
- Матеріал рами: карбон
- Матеріал вилки: карбон
- Сумісні колеса: 29х2.1" або 27.5х2.25"
- Сумісні втулки: передня 100х12 мм / задня 142x12 мм
- Тип кріплення переднього перемикача: Braze-On
- Стандарт кріплення гальм: Flat Mount
- Стандарт каретки: PressFit BB86
- Стандарт рульової: інтегрована, конусна, 1 1/8" х 1 1/2" (Ø28.6 / Ø41.8 - Ø52 / Ø39.8)
- Стандарт підсідельного штиря: 27,2 мм
- Модельний рік: 2024
- Вага (розмір M): 2120 г
- Увага: фреймсет має класичну внутрішню проводку через порти в рамі та вилці (не через рульову колонку як у комплекті)
Додаткова інформація
- Вид: Рама
- Діаметр колеса: 28/700С
- Розмір рами: L
- Бренд: Pride
- Колір велосипеда: Чорно-білий
У комплект входять: рульова колонка (інтегрована, картриджні підшипники + спейсери), осі втулок, зажим підсідельного штиря, гачки перемикачів (перед + зад), гвинти для бонок.
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Карбон |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Розмір рами | L (175-190 см) |
| Рік випуску | 2024 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип амортизації | Ригід |
| Тип велосипеда | Гравійний |
| Характеристики електровелосипеда | |
| Зарядний пристрій | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Підніжка | Ні |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2120 |
| Колір | Чорно-білий |
| Максимальна вага | 2120 кг |
- Ціна: 50 400 ₴

