
Рама Pride ROCX Tour 28" M 2022 Зелений Блиск для гравійного туризму, сталева
- Немає в наявності
- Код: 5-FRA-22-55
16 380 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рама 28" Pride ROCX Tour рама - M 2022 Зелений Блиск + вилка
ПОБУДУЙТЕ ТУРИСТИЧНУ МРІЮ! З першої появи на ринку Pride Rocx Tour завоював велику армію фанатів серед досвідчених райдерів, і саме він став для багатьох квитком у захоплюючий світ велосипедного туризму. Цей байк можна використовувати як транспорт на будь-який випадок життя: комутер для щоденних поїздок, гравійник для веселих покатушок по бездоріжжю, а також, звісно, туринг для довгих подорожей. Проте в кожного райдера є своє бачення, якою має бути комплектація ідеального велосипеда, саме тому Pride Bikes випускає також фреймсети Rocx Tour, а не лише комплекти, щоб кожен міг приміряти на себе роль байкбілдера і зібрати свій унікальний туристичний байк мрії!
Ключові особливості
- Рама і вилка виготовлені з хромомолібдену
- Для полегшення конструкції при виготовленні труб рами використовували технологію «баттинг»
- Хромоль добре поглинає дрібні вібрації від дороги, витримує великі навантаження та менше підлягає корозії в порівнянні з звичайною сталлю
- Комфортна геометрія дозволяє проїжджати великі відстані без надмірної втоми
- Велика кількість бонок дозволяє розмістити всі необхідні фляги, аксесуари, енікейджі чи сумки
- Можна встановити повнорозмірні крила
- Кола кріпляться жорсткими сквозними осями
- Підтримує встановлення покришок МТБ шириною до 2.4”
Характеристики
- Матеріал: Cr-Mo 4130 Сталь
- Сумісні колеса: 700Cx2.2’’ / 650Bx2.4’’
- Сумісні втулки: передня 100х15 мм / задня 142x12 мм
- Сумісні осі: передня 125 мм M15х1.5P / задня 165 мм M12х1.5P
- Стандарт кріплення гальм: IS
- Стандарт каретки: BSA 68 мм
- Стандарт рулевої: неінтегрована (виносна) 38х2.0 мм
- Стандарт підсідельного штиря: 27.2 мм
- Сумісний хомут: 29.6 мм
- Вага: 3.6 кг у розмірі М (рама 2.4 кг + вилка 1.2 кг)
Комплектація
- Рулева колонка (підшипники)
- Хомут підсідельної труби (на болті)
- Оси (передня і задня)
- Кронштейн заднього перемикача
- Направляючі для прокладання тросів та гідроліній
Основні дані
- Вид: Рама
- Діаметр колеса: 28/700С
- Розмір рами: M
- Бренд: Pride
- Матеріал рами: Сталь
- Призначення рами: Гравійні
- Підвіска: ригід
- Колір велосипеда: Зелений
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Багажник | Ні |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Підніжка | Ні |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Основні | |
| Вага | 3.6 кг |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Колір | Зелений |
| Максимальна вага | 3.6 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Хромомолибденова сталь |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Розмір рами | M (165-180 см) |
| Рік випуску | 2022 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип амортизації | Ригід |
| Тип велосипеда | Гравійний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Характеристики електровелосипеда | |
| Зарядний пристрій | Ні |
- Ціна: 16 380 ₴

