
Термос Esbit IB550PC-WB з нержавіючої сталі, герметичний, 550 мл
- В наявності
- Код: 2-017.0238
1 490 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термос Esbit IB550PC-WB
Легкий і міцний термос Esbit IB550PC-WB з нержавіючої сталі зручний як для подорожей, так і для використання в місті. Завдяки практичній кришці-петлі та оптимальному розміру, його зручно транспортувати, тримати в руці, відкривати і закривати.
Особливості
- сучасний дизайн Pictor&Sculptor
- виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі 18/8
- антиковзаюче зовнішнє покриття
- 100% герметичний
- зручно відкривається та закривається
- не містить шкідливих BPA та фталатів
Технічні характеристики
- Матеріал: нержавіюча сталь 18/8
- Початкова температура рідини: 98°С
- Температура навколишнього середовища: 20°±2°С
- Температура рідини після 6 год: 65°С
- Температура рідини: 12 годин – 50°С
- Температура рідини: 24 години – 35°С
- Розмір: 220 мм/77 мм
- Об’єм: 550 мл
- Вага: 334 г
- Діаметр кришки: 44 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esbit |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Колір | Білий |
| Кришка | Кришка без поїлки |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Об`єм | 550 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Ручка | Немає |
| Тип | Термопляшка |
| Тип термоса | Питний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 334 г |
| Верхній діаметр | 44 мм |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 77 мм |
| Нижній діаметр | 77 мм |
| Ширина | 77 мм |
- Ціна: 1 490 ₴

