
Чохол Trekmates Soft Feel Neck Pouch для телефону, водонепроникний, IP65, гнучкий TPU
- Немає в наявності
- Код: 2-015.0373
560 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чохол Trekmates Soft Feel Neck Pouch
Мінімалістичний чохол для захисту документів, цінних дрібниць, карт, книг та електроніки. Водонепроникний, надійно захистить ваші речі від води, бруду, пилу, піску та механічних пошкоджень. Передбачена можливість кріплення на ланцюжку. Підходить для більшості GPS-пристроїв, сумісний із сенсорними екранами.
Ключові характеристики
- М’яка і гнучка гумова TPU-конструкція
- IP65 захист від води, бруду та піску
- Підходить для більшості GPS-пристроїв
- Сумісний із сенсорними екранами
- Регульований ремінець для шиї
- Спаяна конструкція
Докладні технічні дані
- Матеріал: м’яка і гнучка гумова TPU-конструкція
- Розмір: 14х10,5 см
- Вага: 20 г
- Стан: Нове
- Призначення: Для телефону
- Сумісність з: Samsung, Xiaomi, Apple
- Форм-фактор: Чохол-футляр
- Візерунки та принти: Без візерунків і принтів
- Матеріал: TPU (термопластичний поліуретан)
- Тип застібки: Липучка
- Колір: Білий
- Особливість кольору: Глянцевий
- Ширина: 15 мм
- Висота: 10 мм
- Глибина: 3 мм
- Розмір: O/S
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trekmates |
| Країна виробник | Великобританія |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Призначення | Для телефону |
| Підтримка MagSafe | Ні |
| Стан | Новий |
| Сумісність з бездротовою зарядкою | Ні |
| Тип застежки | Липучка |
| Форм-фактор | Чохол-футляр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Глибина | 3 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Водонепроникний;Шийний шнурок;Пилозахищений;Вологозахищений;Покриття soft touch; |
| Сумісність з | Samsung;Xiaomi;Apple |
- Ціна: 560 ₴

