
Спортивна сумка Osprey Transporter WP Duffel 70 л, водонепроникна, оранжева
- Немає в наявності
- Код: 2-009.3656
1 586 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка Osprey Transporter WP Duffel 70
Osprey Transporter WP Duffel 70 – спортивна сумка, що витримує 30-хвилинне занурення у воду на глибину до 1 метра. Глибина 1 метр завдяки ступеню захисту IPX7. Міцна застібка-блискавка Ykk Aquaseal забезпечує швидкий та широкий доступ до вмісту.
Ключові характеристики
- Водонепроникний
- Внутрішні компресійні ремені
- Внутрішня знімна кишеня-органайзер
- Великий отвір на блискавці для легкого доступу
- Металеві компоненти для додаткової міцності
- 4 ручки та кілька точок кріплення
- Обробка DWR
Докладні технічні дані
- Матеріали: 630D Diamond Ripstop High Tenacity Нейлон із покриттям з TPU
- Об'єм: 70 л
- Висота: 70 см
- Ширина: 39 см
- Глибина: 30 см
- Вага: 1120 г
- Колір: оранжевий
- Розмір: O/S
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osprey |
| Колір | Помаранчевий |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Вага | 1120 г |
| Висота | 70 см |
| Глибина | 30 см |
| Об`єм | 70 л |
| Ширина | 39 см |
- Ціна: 1 586 ₴


