
Валіза Osprey Transporter Hardside Hybrid 36L
- Немає в наявності
- Код: 2-009.2619
9 999 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Osprey Transporter Hardside Hybrid 36L - унікальна гібридна валіза для мандрівок літаком, подорожей чи відряджень. Нижня частина виготовлена із міцного і жорсткого полікарбонату, який стійкий до пошкоджень. Зовні - тканина з покриттям TPU, захищена від вологи. Завдяки передній кишені, об`єм валізи можна збільшити на 5 л. Дорожня сумка еко-френдлі, виготовлена із перероблених матеріалів.
Фірмова система шасі від Osprey дозволяє легко пересуватись на 4 і на 2 колесах як у терміналі аеропорту, так і по асфальту у місті. Для зручності організації речей, валіза має спеціальну кишеню для рідин, електроніки, документів та дрібних речей. Велике основне відділення має сітчасту планку для розподілу речей. Збоку і зверху є спеціальна ручка для перенесення. Така валіза розділить з вами не одну цікаву подорож.
Призначення: мандрівки, подорожі літаком, відрядження.
Особливості:
- гібридна конструкція (36 літрів + 5 літрів)
- підходить для ручної поклажі за стандартами ЄС
- виготовлена з перероблених матеріалів (80%)
- міцний полікарбонат і водозахищена тканина
- надійна система шасі від Osprey
- спеціальна кишеня-органайзер
- ручка для перенесення збоку і зверху
Технічні характеристики:
Матеріал: Polycarbonate 80% Recycled
Об`єм: 35+5 л
Розмір: 55х35х23 см
Вага: 3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osprey |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | TSA кодовий |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Призначення | Унісекс |
| Регулювання розміру | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Валіза |
| Розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 23 см |
| Об`єм | 40 л |
| Ширина | 35 см |
- Ціна: 9 999 ₴




