
Валіза Osprey Rolling Transporter Carry-On
- Немає в наявності
- Код: 2-009.2610
9 999 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Osprey Rolling Transporter Carry-On - зручна валіза на колесах, яка підходить під стандарти більшості авіакомпаній. Можете не перейматись про проблемне пересування по сходах чи асфальту, валіза плавно проходить і не застрягає на поверхні. У сумці є містке відділення для одягу та окремий відсік із зонованими сітчастими кишенями і місцем для ноутбука (до 16").
Валіза виготовлена із перероблених матеріалів, повністю безпечна для людини і навколишнього середовища. Така сумка стане ідеальний варіантом для подорожей на вікенд.
Призначення: подорожі літаком, поїздом чи на авто, відрядження, туризм.
Особливості:
- сітчасті кишеня для організації речей
- відділення для ноутбука до 16"
- спеціальна кишеня для електроніки та окулярів
- підходить для ручної поклажі у літаком (за стандартами ЄС)
- місце для ID-карти
- карабін для ключів
- ручка ErgoGrip
- шассі Osprey HighRoad chassis
- із міцної, переробленої тканини
- бокова ручка
Технічні характеристики:
Матеріал: 450D Polyester Recy BSAPP C0 TPU Coated
Розмір: 55х43х26 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osprey |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Призначення | Унісекс |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Розміри | |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 26 см |
| Ширина | 43 см |
- Ціна: 9 999 ₴



