
Сонцезахисні окуляри Julbo META BLACK/BLUE, поляризація Cat. 3, комфортна посадка
- В наявності
- Код: 1-J5521123
4 928 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo META BLACK/BLUE SP 3 FL BL
Поєднують у собі ДНК продуктивності бренду з рішучим міським зовнішнім виглядом, що супроводжує ваші щоденні пригоди. Тонкі вигнуті дужки, елегантні бокові щитки, протиковзкі вставки Griptech - це поєднання комфорту та зносостійкості з модним стилем.
Ключові характеристики
- Комфортна посадка з шоломом: дужки призначені для зручної посадки навіть зі шоломом.
- Вигнуті тонкі дужки: легкі вигнуті дужки для комфортного повсякденного використання.
- Grip Tech дужки: ексклюзивний м'який матеріал у скроневій зоні – не стискає, не прилипає до волосся.
- Місток ключового отвору: вінтажна форма містка, що підходить для всіх типів носів, забезпечує підтримку та комфорт під час будь-яких рухів.
- Носовий грип: м'який матеріал на переніссі.
Докладні технічні дані
- Матеріал лінзи: полікарбонат
- Матеріал оправи: термопластик
- База: 6
- Висота лінзи: 45 мм
- Ширина лінзи: 55 мм
- Ширина носової частини: 18 мм
- Довжина дужок: 140 мм
- Захист від сонця: Поляризація cat. 3
- VLT (пропускання видимого світла): 11%
- Вага: 20 г
- Категорія захисту: 3
- Лінза: Spectron 3
- Фотохромна лінза: без фотохромної лінзи
- Колір оправи: Чорний
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужки | 140 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | Spectron 3 |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Фотохромная лінза | без фотохромной лінзи |
| Колір оправи | Чорна |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Ширина носової частини | 18 мм |
- Ціна: 4 928 ₴



