
Сонцезахисні окуляри Julbo ULTIMATE COVER сірі з фотохромними лінзами 2-4 для спорту
- В наявності
- Код: 1-J5473520
11 704 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Окуляри Julbo ULTIMATE COVER GRAY RVP2-4 FLA
Julbo знову винаходить гірські окуляри з ULTIMATE COVER, поєднуючи високий рівень захисту та ультралегкість. Ця модель забезпечує оптимальний захист очей та обличчя завдяки носовому щитку та знімним бічним щиткам з спандексу, які комфортно захищають від сонця, вітру та холоду. Модульна конструкція може супроводжувати альпініста від тренувань у долині до підкорення найвищих вершин. Скобки CustomFIT з точною та довговічною регулюванню в поєднанні зі структурою Grip Tech забезпечують індивідуальний комфорт та легку вагу. Оснащені носовим упором 3D Nose, окуляри забезпечують бездоганну фіксацію при роботі на повну силу, в шоломі або без нього. Панорамна лінза створює енергійний стиль, забезпечуючи захист та зоровий комфорт завдяки фотохромним лінзам REACTIV. ULTIMATE COVER допоможе розширити ваші можливості до самого верху!
Ключові характеристики
- 3D Nose Fit: Спеціальні носові накладки регулюються в усіх напрямках, тому окуляри підходять до будь-якої форми носа та забезпечують неперевершену фіксацію в будь-яких умовах.
- Регульовані дужки CustomFIT: скобки розроблені з можливістю точної регулювання, щоб гарантувати ідеальну та стабільну посадку. Ніякої додаткової регулювання посадки щоразу не потрібно.
- Комфортна посадка зі шоломом: скобки призначені для зручної посадки навіть зі шоломом.
- Full Venting: Сонцезахисні окуляри з хорошою вентиляцією, що забезпечують повну циркуляцію повітря для запобігання запотіванню.
- Скобки Grip Tech: ексклюзивний м’який комфортний матеріал для скронь, який не прилипає до волосся, забезпечуючи ідеальне зчеплення та комфорт.
- Панорамний огляд: Широка поверхня лінзи для максимального поля зору.
- Прикріплення для шнура: дозволяє прикріпити шнур.
- Знімний спандексовий носовий захист: текстильний захист зі спандексу на переносьому для зниження ризику опіків в умовах інтенсивного сонячного світла в горах.
- Знімні спандексові щитки: бічний захист з спандексу від сонячного світла.
Докладні технічні дані
- Матеріал лінзи: полікарбонат.
- Матеріал оправи: термопластик.
- База: 6.
- Ширина лінзи: 133 мм.
- Висота лінзи: 50 мм.
- Ширина носової частини: 14 мм.
- Довжина дужок: 130 мм.
- Захист від сонця: Фотохром 2 – 4.
- VLT (пропускання видимого світла): 7% – 35%.
- Вага: 31 г.
| Основні | |
|---|---|
| Балістичний захист | Ні |
| Вага | 31 г |
| Висота лінзи | 50 мм |
| Гумка на потилицю | Ні |
| Довжина завушника | 130 мм |
| Загальна ширина | 133 мм |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір оправи | Сірий |
| Кількість лінз | 1 |
| Матеріал лінз | Полікарбонат |
| Матеріал оправи | Термополіуретан |
| Поляризація | Ні |
| Складна оправа | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Закриті окуляри |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина лінзи | 133 |
- Ціна: 11 704 ₴



