
Сонцезахисні окуляри Julbo FURY BLUE з фотохромними лінзами 0-3 для велоспорту
- В наявності
- Код: 1-J5314432
9 196 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo FURY BLUE RV 0-3HC FL RED
Сонцезахисні окуляри від Julbo, призначені для швидкісної активності, забезпечують стильний і сучасний дизайн. Модель оснащена полімерними лінзами Reactiv 0-3 з категорією захисту 3, які пропускають видиме світло на 15-87%. Окуляри ідеально підходять для велоспорту та активних видів спорту, забезпечуючи відмінну вентиляцію та комфортне носіння під шоломом.
Ключові характеристики
- Призначення: велоспорт, катання на велосипеді, активні види спорту, велоподорожі
- Система Air Link Temple: вставка з еластомерного амортизатора для легкості та комфорту
- Повна вентиляція для запобігання запотіванню
- Grip Tech: м’який комфортний матеріал для скронь, не прилипає до волосся
- Панорамний огляд з максимально широкою лінзою
- Total Cover: відмінний захист від сонячного світла в екстремальних умовах
Докладні технічні дані
- Лінза: фотохром 3
- Захист від сонця: категорія 0-3
- VLT (пропускання світла): 15-87%
- Матеріал: полікарбонат
- Довжина дужки: 115 мм
- Відстань: 15 мм
- Ширина лінзи: 131 мм
- Вага: 38 г
- Колір оправи: Синій
- Змінні лінзи: Ні
- Фотохромна лінза: з фотохромною лінзою
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужки | 115 мм |
| Категорія захисту | 0-3 |
| Лінза | Reactiv 0-3 |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | з лінзою фотохромной |
| Колір оправи | Синя |
| Ширина лінзи | 131 мм |
| Ширина носової частини | 15 мм |
- Ціна: 9 196 ₴




