
Сидіння Base Camp Travel Seat IXPE, компактне зелене для кемпінгу, термоізоляція R-value 2, вага 50 г
- В наявності
- Код: 1-BCP 20801
390 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сидушка Base Camp Travel Seat IXPE Оливкова Зелена
Кемпінгова сидушка компактно складається і має невелику вагу, що робить її ідеальною для кемпінгу. Завдяки рельєфній поверхні краще ізолює від холоду.
Особливості
- Система «гармошка» дозволяє швидко і компактно складати для транспортування.
- Рівномірна щільність піни запобігає утворенню «холодних зон» навіть на зігнутій поверхні.
- Структура матеріалу з закритими порами не намокає, за ним легко доглядати.
- Рельєфна поверхня підвищує висоту сидіння, тим самим підвищуючи теплоізоляційні властивості.
Характеристики
Загальні дані
- Матеріал: піна IXPE
- Щільність: 40 кг/м3
- Вага: 50 грамів
- Кількість шарів: 2
- Термоізоляція: R-value 2
Розміри
- Розміри: 32х41х1,5 см
- Розміри в упаковці: 32x7 см
Колір
- Зелений
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 50 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Зелений |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 32 см |
| Щільність матеріалу | 40 кг/м3 |
- Ціна: 390 ₴





