-30%

Сумка Osprey Transporter 40 Black, водонепроникна, для подорожей та ручної поклажі
- В наявності
- Код: 1-009.2586
6 830 ₴
4 781 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка Osprey Transporter 40 Black
Сумка Osprey Transporter 40 Black – це ідеальний вибір для мандрівників та любителів активного відпочинку. Її функціональний дизайн і надійні матеріали роблять її незамінним аксесуаром як для тривалих подорожей, так і для транспортування об'ємного спорядження.
Ключові характеристики
- Водоотштовхувальні матеріали
- Міцні лямки
- Нагрудна стяжка з аварійним свистком
- Захищене відділення для карти, що посвідчує особу
- Блискавки, які надійно фіксуються
- Внутрішній боковий кишеня з сітки
- Посилене дно
- Чотири ручки для перенесення
- Зовнішній боковий кишеня
- Внутрішнє кріплення для ключів
Докладні технічні дані
- Вага: 1,21 кг
- Об'єм: 40 л
- Розміри:
- Довжина: 53 см
- Ширина: 31 см
- Висота: 27 см
- Матеріали: 800D Нейлон + 0,2mm TPU
U-образна блискавка забезпечує швидкий і зручний доступ до вмісту, а розміри сумки підходять для ручної кладки в літаках, що робить її відмінним супутником для подорожей.
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.21 кг |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 27 см |
| Об`єм | 40 л |
| Ширина | 31 см |
| Основні | |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Немає |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Нейлон |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Призначення | Унісекс |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
- Ціна: 4 781 ₴

