
Тент Terra Incognita Tarp 3x3, що посилює захист від дощу та сонця, хаки
- В наявності
- Код: 1-4823081501725
1 629 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Тент Terra Incognita Tarp 3*3 хаки
Тент у компактній упаковці Terra Incognita Tarp 3x3 хаки може слугувати для зберігання спорядження, як захист від дощу або сонячних променів. Він легко поміщається в рюкзаку або багажнику автомобіля. Посилені кріплення та надійні петлі дозволяють використовувати його як окремий захист для намету.
Ключові характеристики
Додатково можна придбати комплект з.
Подробиці технічних даних
- Матеріал: 185T Поліестер 3000 мм
- Розмір упаковки: 18 x 36 см
- Вага: 0.68 кг (без натяжок і упаковки) / 0.91 кг (повний комплект)
- Вага: 0.91 кг
- Довжина: 300 см
- Кількість шарів: Одношаровий
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Універсальний
- Стан: Новий
- Тип виробу: Тент
- Колір: Зелений
- Ширина: 300 см
Особливості: Можливість установки перед наметом як продовження тамбуру, або над наметом для додаткового захисту. Всі точки кріплення вітрових натяжок (в комплект входять шнури 13/13/17 шт. по 3,5 м) посилені вставками з міцної тканини, металеві люверси для підвищення міцності запресовані в стропу. Посилена конструкція середини тенту з внутрішньої сторони надійно фіксує стійку для підпорки в центрі, а додаткова зовнішня петля може використовуватися для підвішування центру тенту на натяжках.
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 0.91 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 3000 см |
| Ширина | 3000 см |
| Основні | |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 1 629 ₴

