
Сумка FJALLRAVEN Gear Bag Large, G-1000 HeavyDuty, 4 л, водовідштовхувальна, темно-сіра
- Немає в наявності
- Код: 6-24214.030
2 460 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка FJALLRAVEN Gear Bag Large
Сумка FJALLRAVEN Gear Bag Large — багатофункціональна, міцна сумка з G-1000 HeavyDuty з подвійним вощенням, яке захищає її вміст від вологи та забруднення. Ідеально підходить в ролі великої туалетної сумки або для упаковки одягу, ремонтного обладнання, електроніки, предметів першої допомоги та інше. Доступна в декількох різних кольорах, щоб ви могли легко знаходити своє спорядження. Міцна застібка-блискавка YKK зі шкіряним знімачем.
Основні характеристики
- Об'єм: 4 л
- Висота / ширина / глибина: 19 / 27 / 10 см
- Вага: 160 г
- Матеріал: G-1000® HeavyDuty Eco: 65% поліестер, 35% бавовна
- Стать: унісекс
- Колір: Темно-сірий
Особливості
- Велика міцна сумка
- Матеріал G-1000 HeavyDuty з подвійним вощенням
- Захист від вологи та забруднення
- Міцна застібка-блискавка YKK зі шкіряним знімачем
- Ручки / вушка для підвішування збоку
- Один основний відсік з кишенею на блискавці та двома відкритими відсіками
- Легкий догляд: очистити м'якою щіткою і теплою водою
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 160 г |
| Висота | 19 см |
| Глибина | 10 см |
| Об`єм | 4 л |
| Ширина | 27 см |
| Основні | |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 2 460 ₴

