
Велосипед Pride STEAMROLLER 29" 2024, алюмінієва рама M, зелений, туристичний, дискові гальма
- Немає в наявності
- Код: 5-SKD-87-16
41 360 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед 29+" Pride STEAMROLLER рама - M 2024 зелений
Пориньте у світ пригод з велосипедом Pride Steamroller! Цей туристичний байк створений для тих, хто прагне досліджувати неосвоєні маршрути та насолоджуватися кожною хвилиною в дорозі. Він легко справляється з різними дорожніми умовами, будь то кам'янисті стежки або пересічена місцевість.
Ключові характеристики
- Матеріал рами: алюміній 6061
- Тип вилки: карбонова, ригідна
- Трансмісія: 1х11 Microshift XLE
- Тормоза: дискові гідравлічні Shimano BR-MT200
- Покришки: Chaoyang Big Daddy 29x3"
- Підсідельний штир: 27,2x350мм, алюміній
- Зріст райдера: 170-180 см
Докладні технічні дані
- Винос: PRIDE, M=45мм, L=60мм, XL=75мм, алюміній
- Втулки: Pride, алюміній, вісь Boost, промподшипник, перед 100x15мм / зад 142x12мм >Задній перемикач: Microshift RD-M66M, середня лапка
- Руль: PRIDE, 31,8, шириною M/L=760мм, XL=780мм, баттинг, алюміній
- Шатуни: Prowheel Charm, 175мм, 30Т, порожниста вісь, алюміній
- Тип тормоза: дискові гідравліка
- Колір: Зелений
- Бренд: Pride
- Модельний ряд: Pride STEAMROLLER
- Рік: 2024
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Pride |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | PRIDE карбон, ригід |
| Втулки | Pride, алюміній, вісь, Boost, промпідшипник, перед 100x15 мм/зад 142x12мм |
| Винос | PRIDE, M = 45 мм, L = 60, XL = 75 мм, алюміній |
| Рік | 2024 |
| Задній перемикач | Microshift RD-M66M, середня лапка |
| Заднє гальмо | Shimano BR-MT200, дисковий гідравлічний |
| Картинки | 6882097,6882098 |
| Категорія велосипеда | Гірські |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride STEAMROLLER |
| Підвіска | ригід |
| Підсідельний штир | 27,2x350 мм, алюміній |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Популярні фільтри | Акція |
| Рама | PRIDE алюміній 6061Т |
| Рост | 170-180 см |
| Кермо | PRIDE, 31,8, завширшки M/L = 760, XL = 780 мм, баттинг, алюміній |
| Стикер | Новинка |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гірського велосипеда | туристичний |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Зелений |
| Шатуни | Prowheel Charm, 175 мм, 30T, порожниста вісь, алюміній |
| Електричний привод | Немає |
- Ціна: 41 360 ₴



