
Крила SKS BLADE-SET 29"+27.5" PLUS BLUE
- В наявності
- Код: 7-941734
2 839,20 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект пластмасових швидкоз'ємних болотників для коліс 29"-27,5"plus. Вага - 351 г.Довжина переднього крила: 620 мм.Довжина заднього крила: 680 мм. Максимальна ширина покришки до 3". Колір чорний з синіми вставками.
| Заднє крило | |
|---|---|
| Вага заднього крила | 239 г |
| Кріплення заднього крила | Підсідельний штир |
| Переднє крило | |
| Вага переднього крила | 112 г |
| Кріплення переднього крила | Стаціонарне |
| Основні атрибути | |
| Колір | Синій |
| Крило | Переднє |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Гірські MTB |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | На раму |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина заднього крила | 620 см |
| Довжина переднього крила | 680 см |
| Ширина переднього крила | 680 см |
- Ціна: 2 839,20 ₴

