
FJALLRAVEN Чорний Котоновий Ремінь 120 см з Металевою Пряжкою 4 см
- Немає в наявності
- Код: 6-77029.550
2 184 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
FJALLRAVEN Канвасний Пояс
Канвасний пояс із металевою пряжкою FJALLRAVEN підходить для туризму, повсякденного життя і всього, що перебуває між цими сферами. Має універсальну довжину 120 см та ширину 4 см, а також широку кольорову гамму, що дозволяє вибрати найкраще поєднання з одягом.
Ключові характеристики
- Канвасний ремінь, довжину якого легко відрегулювати під себе.
- Ширина 4 сантиметри.
- Металева пряжка та наконечник.
- Не містить нікелю.
Детальні технічні дані
- Довжина: 120 см
- Ширина: 4 см
- Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Пряжка |
| Для стропи шириною (мм) | 4 мм |
| Застосування | Для ременів |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Текстиль |
| Покриття | Матове |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 4 мм |
- Ціна: 2 184 ₴

