
Термос Laken Hit Thermo 350 мл з нержавіючої сталі з кришкою-поїлкою
- В наявності
- Код: 1-KT3VPA
936 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Термос Laken Hit Thermo 350 мл Pandos
Надійна фляга з міцної нержавіючої сталі з відмінною вакуумною ізоляцією. Зберігатиме своє вміст теплим або холодним протягом тривалого часу. Зовнішня поверхня виконана за спеціальною порошковою технологією, а малюнок покрито шаром захисного полімеру.
Ключові характеристики
- Матеріал: нержавіюча сталь 18/8
- Об'єм (мл): 350
- Збереження температури: гаряче - до 12 годин, холодне - до 24 годин
- Діаметр горлечка (мм): 33
- Розміри (мм): Ø 73 x 178
- Вага (г): 230
Докладна інформація
Вакуумні термоси - це фляги з вакуумною колбою, як у термоса, виконані з нержавіючої сталі. Вакуум перешкоджає передачі тепла, напої в такому посуді довго зберігають свою температуру. Ці фляги можуть замінити звичайний термос у холодних умовах.
Фляга оснащена кришкою-поїлкою - з неї легко пити на ходу, не проливаючи вміст. Це дуже зручно під час занять активними видами спорту, а також для непосидючих дітей, які готові розбити, пролити або перевернути все навколо. Система від Laken надійна та герметична, крім цього, закривається захисним ковпачком від потрапляння бруду або пилу.
Особливості
- Хімічно інертний матеріал - високоякісна нержавіюча сталь 18/8
- Зручна кришка-поїлка з захисним ковпачком
- Легко миється
- BPA-free: не містить бісфенолу-А та інших шкідливих речовин
- Зроблено в Іспанії
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 230 г |
| Верхній діаметр | 73 мм |
| Висота | 178 мм |
| Нижній діаметр | 73 мм |
| Основні | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Об`єм | 350 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Немає |
| Тип | Термопляшка |
| Тип термоса | Питний |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Матеріал ручки | Сталь |
- Ціна: 936 ₴

