-25%

Намет Campus COMMUNITY TENT для кемпінгу, двошаровий, 1 кімната, 350 см, 14.42 кг
- В наявності
- Код: 1-COMMUNITY
8 688 ₴
6 516 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Campus COMMUNITY TENT
Наход Campus COMMUNITY TENT призначений для збільшення простору для розміщення спорядження та приготування їжі. Він рекомендований для використання в базовому таборі або під час багатоденних підйомів. Намет надійно кріпиться до тенту за допомогою спеціальних рукавів.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Зовнішній тент: Weather Weave 3000 Plus (Поліестер 190T), 100% поліестер
- Каркас: скловолокно, 2 дуги
- Вага: 14,42 кг
- Висота: 225 см
- Водостійкість дна: 1200 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 1200 мм вод. ст.
- Довжина: 350 см
- Ширина: 350 см
- Висота: 210 см
- Дуги: Алюмінь
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Універсальний
- Стан: Новий
- Тип виробу: Тент
- Форма: Полусфера
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 14.42 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1200 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1200 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 210 см |
| Довжина | 350 см |
| Ширина | 350 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Основні | |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент |
| Форма | Півсфера |
- Ціна: 6 516 ₴


