-20%

Палатка Sierra Designs Full Moon 3 для кемпінгу, 3 місця, 2 двері, синя
- В наявності
- Код: 4-40157322
13 500 ₴
10 800 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Палатка Sierra Designs Full Moon 3 blue-desert
Sierra Designs Full Moon 3 – тримісна палатка для кемпінгу. Дві двері та два тамбура забезпечують зручний доступ і достатньо місця для зберігання спорядження. Самонесуча конструкція з двома дугами однакової довжини гарантує легку установку як досвідченими туристами, так і новачками. Дуги виконані з легкого алюмінієвого сплаву DAC Pressfit Aluminum. Сітчаста внутрішня частина забезпечує максимальну вентиляцію та гарний огляд зоряного неба в ясні та спекотні ночі.
Ключові характеристики
- Самонесуча конструкція
- Швидка та легка установка
- Конструкція каркасу з двох дуг рівного розміру
- Полегшені дуги з алюмінієвого сплаву DAC Pressfit Aluminum діаметром 8.5 мм
- Два D-подібних входи та два містких тамбура для речей
- Зручний внутрішній простір
- Внутрішній тент з сітчастого нейлону
- Зручний чохол для транспортування та зберігання
Подробиці технічні
- Вага: 2.44 кг
- Водостійкість дна: 1200 мм вод. ст.
- Водостійкість тента: 1200 мм вод. ст.
- Висота: 109 см
- Довжина: 213 см
- Дуги: Алюміній
- Кількість входів: 2
- Кількість дуг: 2
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Кількість спальних місць: 3
- Кількість тамбурів: 2
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Всесезонний
- Стан: Нове
- Тип виробу: Палатка
- Форма: Полусфера
- Ширина: 178 см
- Матеріал дна: 68D Poly Taffeta
- Матеріал тента: 68D Poly Taffeta
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 2.44 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1200 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1200 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 109 см |
| Довжина | 213 см |
| Ширина | 178 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Кількість дуг | 2 |
| Основні | |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал дна | 68D Poly Taffeta |
| Матеріал тенту | 68D Poly Taffeta |
- Ціна: 10 800 ₴






